אודותינו

אן איטומים – החברה המובילה בתחומה לכלל שירותי האיטום ושיקום מבנים.

אן איטומים הינה חברת איטום ושיקום מקצועית ואמינה, בעלת ניסיון רב באיטום, בידוד ושיקום מבנים לסקטור הפרטי והעסקי.  החברה הצעירה והדינאמית נוסדה על ידי צוות מקצוענים וקבלני איטום מורשים ומנוסים, מתוך מטרה לתת ללקוח שירות מתקדם ברמה גבוהה בשיטות החדשניות המחליפות את דפוסי העבודה הישנים בעולם האיטום.


הנהלת החברה חרטה על דיגלה ערכים של תודעת שירות גבוהה בסטנדרטים של חו"ל. כל עבודה מתבצעת בעזרת הכלים והטכנולוגיות המתקדמות בענף, תוך הקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר וברמת גימור מושלמת המבטיחה מבנה חסין מנזילות ותקלות לאורך שנים. 


החברה מתמחה בייעוץ, תכנון ובניית פתרונות מקצועיים מן השורש לבעיות רטיבות בכל סדר גודל ובכל סוגי המבנים, בהתאמה מלאה לנתוני המבנה ולדרישות הלקוח. עבודות האיטום בגובה מתבצעות באמצעות מנופים וסנפלינג.
לחברה שיתופי פעולה עסקיים עם בעלי מקצוע מובילים הנותנים שירות מלא לשיקום המבנה כולו- החל מצבע, ריצוף וחיפוי מחודש, שיקומי מעטפת ועד לעבודות אינסטלציה וחשמל. 


צוות החברה קשוב לדרישותיו של הלקוח מתוך כבוד ללקוח ולרכושו, ודואג לביצוע כלל העבודות לשביעות רצונו המלאה ולעמידה בלוחות הזמנים, ניקוי השטח בגמר העבודה ומתן אחריות רחבה על העבודה.


השירות האדיב והאמין לצד המענה המקצועי האישי הניתן לכל לקוח הם שהפכו את אן איטומים לחברה מועדפת שנבחרת שוב ושוב על ידי מנהלי עסקים, חברות ומוסדות ציבור לניהול פרוייקטים של איטום ושיקום מבנים בכל רחבי הארץ.


אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של אן איטומים וליהנות משירות מושלם ומשקט נפשי מנזילות ורטיבות במבנה, חידוש מראה הבנין ופתירת כל הבעיות במרוכז. 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו:

השירותים שלנו

שיקום מבנים
איטום בגבהים
איטום מקלחות
איטום מרפסות וגגות מרוצפים
איטום קירות חיצוניים
ייעוץ משפטי- דוחות