השרותים שלנו

איטום בגבהים (באמצעות סנפלינג) עבודות גובה ובעזרת מנופים.

אן איטומים מתאימה בצורה מקצועית, אמינה וממוקדת לכל מבנה את עבודת האיטום והגובה המתאימה לו לאחר אבחנה יסודית ובדיקת השטח באופן יסודי. עבודות שיקום המבנה ואיטומו נועדו על מנת לשמר ולהאריך את חיי הבנין, להקניית אטימות מוחלטת ממים ומנזקי לחות ומזג אוויר, לתוספת בטיחות והעלאת ערכי הדירות ולשיפור איכות החיים של המתגוררים בבנין. השיקום מעניק רוגע ובטחון כלכלי לבעלים על ידי שמירת ערך הנכס, בטיחות ומראה אסתטי מחודש ויפה. הצוות המקצועי של אן איטומים מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הגובה. אנו מבצעים שיקום מבנים ואיטום בגובה, חידוש אריחים, סתימת סדקים וחידוש במעטפת החיצונית של הבנין באמצעות כלים מתקדמים, מנופים וכבלי סנפלינג ייעודיים לעבודות בניה ואיטום.

איטום מרפסות וגגות מרוצפים – ללא צורך בפירוק הריצוף! פוליאוריטן טהור (בהתזה).

איטום מרפסת או גג מרוצף נדרש מכמה סיבות: בנייה מקורית לקויה של הקבלן, בניית מרפסת חדשה בדירת קרקע או גג, ועוד.

לכל חומר תאריך תפוגה משלו. לעתים, על –מנת למקסם את האפקטיביות של החומר מבחינת יעילותו ומשך חייו יש לעבוד בכמה אפליקציות באותו מרחב איטום ותוך היצמדות בלתי מתפשרת להוראות היצרן. פעמים רבות הקבלנים מעוניינים לסיים את העבודה במהירות ו\או לחסוך בחומרים – מה שיוצר כפועל יוצא בעיות איטום בעתיד.

באיטום מרפסות וגגות קיימות מספר טכניקות ושיטות עבודה שונות. כל מקרה נשקל לגופו לפי כלל נתוני השטח ומהות העבודה הנדרשת. תמיד מומלץ לעבוד בצורה יסודית ושורשית, כלומר: לעבוד בכמה מישורים במקביל: פתיחת חריצת הריצוף והחיבורים בין הריצוף לקירות. חידוש רובה, איטום פריפרי עם סיקה–פלקס , מריחת חומר איטום של קירות המרפסת כולל טיפול במרזב או מפרט מרזב , בדיקת שיפועים לניקוז נכון של מים למרזב ומריחת המרפסת בחומר איטום פוליאוריטני שקוף מעל המרצפות.

איכות האיטום תלויה בראש ובראשונה בעבודת הההכנה המקדימה של התשתית בטרם ביצוע עבודת האיטום עצמה, וכן הקפדה על שימוש בחומרים מקצועיים מאיכות משובחת.

באיטום מרפסת או גג מרוצף משתמשים באן איטומים בטכניקה חדשנית של התזת פוליאוריטן טהור שקוף ומריחתו באופן יסודי על גבי המשטח. חומר זה אוטם ומבודד לגמרי את השטח ואינו נראה לעין. איטום זה מהווה פתרון מושלם, מקצועי וחסכני ללא צורך בפירוק רצפות והרכבתן מחדש הכרוך בזמן רב ובהוצאה כספית מיותרת.

איטום ביריעות ביטומניות.

יריעות ביטומניות נחשבות לחומר האיטום האיכותי והעמיד ביותר למשטחים גדולים- רצפות במבנים צמודי קרקע, גגות מרוצפים, בריכות ומשטחים אחרים.

היריעות עמידות בכל תנאי האקלים, קלות ליישום ולתחזוקה ומחזיקות מעמד לארוך שנים רבות. יריעות ביטומניות קיימות במספר סוגים ובעוביים משתנים. המקצוענים של אן איטומים יתאימו במדויק את היריעות המתאימות לסוג השטח ולנתוניו, ויבצעו עבודת איטום מקצועית לאחר הכנת השטח ויישורו לקבלת משטח חלק ונקי לאיטום.

לעיתים, יתבצע איטום ביריעות בשתי שכבות לקבלת הגנה כפולה בגגות חדשים לגמרי או במקומות עתירי לחות. הצמדת היריעות אל המשטח נעשית באמצעות הלחמה בחום. במשטחים רגישים לחום ייושם האיטום בטכניקות אחרות כגון יריעות להדבקה.

בכדי להבטיח בידוד ואיטום מושלם מרטיבות ומפגעי מזג אויר ושמירה על שלמות המבנה יש לבחור אנשי מקצוע מעולים ואמינים ולהקפיד על כל שלבי האיטום כולל תכנון, הכנה יסודית של המשטח, איטום מקצועי, הלבנה, שימור ותיחזוק – הבחירה באן איטומים היא ההחלטה הנבונה שתעניק לכם מבנה אטום ומוגן ושקט נפשי לאורך זמן.

איטום מקלחות/מקלחונים וחדרי אמבטיה.

ישנה חשיבות קריטית להקפדה על איטום מקסימלי ויסודי במקלחונים וחדרי מקלחת על מנת למנוע נזילות והיווצרות עובש וטחב המסוכנים לבריאות על גבי הקירות.

חדרי רחצה הינם "חדרים רטובים" הבאים במגע תמידי עם לחות ומים ועל כן יש לאוטמם על ידי בעלי מקצוע מומחים בתחומם תוך שימוש בחומרי איטום מקצועיים, בטיחותיים ועמידים.

באן איטומים בודקים באופן יסודי את חדר הרחצה לפני האיטום ומוודאים את שלמותה ותקינותה של מערכת האינסטלציה בחדר, באמצעות כלים מתקדמים אוטמים חריצים וסדקים בקירות ובריצוף, מצפים ברזל גלוי בחומר נוגד קורוזיה ומשתמשים בחומרי האיטום האיכותיים והעמידים ביותר לקבלת איטום אופטימלי ארוך טווח.

יש לאטום את הרצפה ואת הקירות הפנימיים עד לגובה של 30 ס"מ ב2 שכבות איטום ומעליהם ציפוי פרימייר, לאחר האיטום ניתן לחפות את הקירות באריחי קרמיקה ללא חשש ולהשתמש בחדר לרחצה יומיומית ללא חשש מנזילות ורטיבות.

המקצוענים של אן איטומים מנוסים ומומחים באיטום חדרי מקלחות באופן היסודי והזריז ביותר, עם השירות המושלם מתכנון העבודה, בדיקת השטח ובחירת החומרים ועד לניקיון שבגמר העבודה

שיקום מבנים או חלקי מבנים פנימי וחיצוני שניזוקו מרטיבות

תחום שיקום המבנים כולל מגוון רחב של עבודות  לשיקום ושיפוץ במסגרת המעטפת החיצונית של הבניין  (בנייני מגורים ישנים או כאלו שניזוקו מפגעי מזג האוויר או מבניה לקויה)  – עבודות שיפוץ החזית החיצונית וחדר המדרגות הפנימי . החל מחיפוי חיצוני /פנימי של אריחי הקיר, צבע , איטום וריצוף  וכלה בעבודות המתייחסות לשלד הבניין כגון שיקום בטון, ברזל וקונסטרוקציה.

עבודות שיקום מבנים הינן מורכבות ודורשות מיומנות רבה ודיוק מקסימלי, שימוש בכלים רבים ושונים, פרקטיקה, ניסיון וידע מקצועי בתשתיות ובמבנים. המקצוענים של אן איטומים משקמים ביסודיות את כל סוגי המבנים-מהתשתית ועד למעטפת.

שיקום בטון וקונסטרוקציית ברזל שניזוקו בעקבות הזנחה או חדירת חלודה, שיקום קורות, חיפויי אבן וטיח, איטום סדקים, טיפול ברטיבות וקורוזיה, תיקוני אינסטלציה וחשמל ועוד. באן איטומים תקבלו חבילת פתרונות מושלמת לשיקום המבנה על כל התקלות שהתגלו בו ללא צורך בהזמנת בעלי מקצוע רבים וסינכרון ביניהם. באן איטומים נותנים לכם שירות מושלם ואמין וחוסכים לכם זמן וכסף.

איטום גגונים

טיפול בעובש על קירות ותיקרות

איטום בתים צמודי קרקע

איטום קירות מרתפים. , חדרים רטובים, ועדניות.

איטום תפרים ללא פיגומים, במבנים חדשים וישנים.

איטום אדניות ובריכות

איטום בתים צמודי קרקע

שיקום בטון וחיזוקי אריחים ואו שיש.

איטום תפרי התפשטות

יציקת שיפועים בטקל

תיקוני איטום בהזרקות

מרזבים